Profil firmy SET-MONT s.r.o.

zateplovanieAko stavebná firma SET-MONT s.r.o. pôsobíme na trhu viac ako dvadsať rokov. Už od svojho vzniku promptne reagujeme na požiadavky trhu. Naši odborníci pracujú s najmodernejšími technológiami.  Prinášajú Vám komplexný servis v oblasti, na ktorú sa špecializujú, t.j. obnova bytových domov a priemyselných priestorov .

Špecializujeme sa na

  • stavebné práce
  • obnova bytových domov a priemyselných stavieb

V minulosti sme realizovali aj montáže v priemyselných parkoch. V súčasnosti sa špecializujeme na obnovu bytového fondu a používame najmodernejšie zatepľovacie systémy. Netýka sa to len obytných domov, ale tiež drobných stavieb, priemyselných budov a parkov.

Firma SET-MONT s.r.o., sa úspešne etablovala na pôde stavebného trhu. Najmä v prípadoch obnovy bytového fondu Vám ponúkame zateplenie fasády domov a komplexné služby pri riešení otázok financovania tejto činnosti. Nielen kompletná projektová dokumentácia a finančná kalkulácia je samozrejmosťou. Spolupracujeme s bankovými inštitúciami. Máte možnosť využiť naozaj výhodné úverové produkty.

Našou dobrou vizitkou sú spokojní zákazníci a mizivé percento reklamácií.
Obnovou bytového fondu sme sa začali zaoberať medzi prvými v našom regióne, našimi partnermi sú dodávatelia najmodernejších technológií a materiálov. Prinášame Vám kvalitu za rozumnú cenu!

 Služby